+370 656 44459

Susisiekite

00

Cart

Tectis hidroizoliacinė išlyginamoji juosta 125mm

 0.00 su PVM

Neturime

Pridėti į pageidavimų sąrašą Pridėti palyginimui

Aprašymas

Cokolio juosta pagaminta iš tinklinio polietileno korinio plastiko. Uždarų elementų izoliacinė ir sandarinimo juosta yra senstanti ir atspari šarmams. Cokolio juosta naudojama įvairių konstrukcijų sandūrose. Dažnas naudojimo pavyzdys yra cokolio ir lietvamzdžio sujungimas. Taip pat naudojamas sienų ir stogo konstrukcijų sandūrose.

Cokolio juosta neleidžia kapiliariniam drėgmės perkėlimui į konstrukciją arba tarp statybinių medžiagų. Cokolio juosta taip pat apsaugo nuo oro nutekėjimo dėl pagrindo nelygumo, pagerina konstrukcijos garso izoliaciją.

Korinis plastikas yra lengvas, tvirtas ir su juo lengva dirbti. Cokolio juosta yra kelių skirtingų pločių.

Cokolio juosta nuo pradžios iki pabaigos gaminama Suomijoje.

 

Montavimas

Pagrindas turi būti tiesus, švarus ir be birių medžiagų ir skiedinio likučių. Cokolio juosta iš ritinio paskleidžiama tiesiai ant sutankinamo pagrindo ir paliekama prispausta tarp dviejų dalių.

Tvirtinimas vyksta, kai detalės tvirtinamos. Cokolio juosta gali būti prikalta, prisukama arba persukama varžtais. Prailginimo jungtys užklijuojamos juostele ir užsandarinamos Sitko Flex arba Sitko Elastic juosta. Teipimas atliekamas aplink visą jungties siūlę.

Papildoma informacija

Gamintojas

Tectis

Plotis

125mm

Storis

6mm

Rulonas

50m

Irankiai svoris

180 g/m²